Solitaire spa

Zavřít

Design

V budoucnosti nás půvab jednoduchosti strhne jako nejsilnější proud

Solitaire je jedinečným doplňkem jakéhokoli moderního domu. Pro uvedení na trh bylo zvoleno unikátní opláštění Plato navržené mladými architekty z ateliéru MOLO Architekti.

Design

Revoluční materiály

Skořepinu spa vytvořenou z prvotřídního akrylátu doplňuje vůbec poprvé moderní, designový a vysoce odolný materiál Corian®. Hladká elegantní deska z ušlechtilého materiálu definuje tvar celé spa a v podobě funkčních prvků se organicky prolíná do vnitřního prostoru spa. Atraktivní Corian® je dále k vidění na ovladačích regulace a opláštění displeje.

Design a nové funkce

Design

Ze stejného materiálu je vytvořena též lavice, jež umožňuje netradiční využití vnitřního prostoru spa. Lavice pod sebou skrývá trysky pro masáž chodidel a volný prostor pro nohy, čímž výrazně zvětšuje kapacitu spa tak, aby mohla být pohodlně obsazena lehátka i lavice současně. Dalšími unikátními prvky jsou vložené sedáky z materiálu Corian®. Ty lze snadno posunout, prodloužit tím podporu pod stehny a přizpůsobit tak dané místo každému uživateli na míru. Patentované řešení Body Set System® přispívá k většímu pohodlí a ve výsledku zdokonaluje účinek relaxace.

Spatříte-li Solitaire, jste zkrátka unešeni. A to jste se ještě neponořili do lázně uvnitř.

Designer

Akademický sochař Petr Slanina je absolventem SUPŠ Uherské Hradiště a VŠUP Zlín. S firmou spolupracuje již od projektu speciálně tvarovaných koupelnových van Mini Spa, jejichž unikátní řešení je chráněno patentem. Od roku 1998 je stálým zaměstnancem společnosti USSPA. Při své práci čerpá rovněž ze svých bohatých zkušeností z předešlé praxe nejen v zahraničí. Jeho stylem jsou čisté linie a funkční dokonalost.

Design

Navrhovat spa je pro mne totéž, jako je používat – jednoduše požitek

„Ve své tvorbě vždy hledám formu, která zpřístupní prožitky a znásobí užitek. Dávám funkci tvar, protože design a funkce musí jít ruku v ruce. Věřím, že harmonie a rovnováha z výsledného díla se přenáší i na lidi, kteří naše spa denně používají.“

Automatika

V budoucnu bude jediná kapka nadána silou rozpoutat vlnobití

Ve zdánlivých detailech se skrývá fascinující síla. Stačí jediný dotyk a Solitaire vám podá důkaz.

Automatický kryt ACS®

Solitaire je opatřen krytem zcela originální patentové konstrukce, který zachovává výborné izolační funkce, ale navíc využívá unikátní zvedací mechanismus Automatic Cover System ACS®. Kryt funguje podobně jako střecha kabrioletu a je ovládán zcela automaticky prostřednictvím jediného tlačítka. Odpadá veškerá manipulace, není potřeba odkládací prostor. Přístup ke koupeli je tak pro uživatele bez námahy.
Patent č.PS3702EP

Automatika

Technologie

V budoucnosti nás z technologií nebude mrazit, nýbrž příjemně hřát

Solitaire vám to umožní prostřednictvím nejmodernějších technologií. Díky výklopnému dotykovému displeji máte všechny ovládací prvky stále nadosah. Software nové generace zastane veškerou péči o vaši spa, bez ohledu na to, zda ji právě používáte, či nikoliv.

Dotykový displej

Technologie

Máte-li skutečně relaxovat, nepřejete si být rozptylováni jakýmikoliv rušivými vlivy. Proto je Solitaire vybaven výklopným 10,4” velkým dotykovým displejem, který umožňuje snadné a naprosto intuitivní ovládání všech funkcí vaší spa, které zvládnete jednoduše i bez návodu.
Prostřednictvím LCD obrazovky můžete ovládat nejen základní funkce jako např. masáže a osvětlení, nastavení teploty, úsporných režimů, data a času, ale též celou škálu zcela nových praktických funkcí.

Inteligentní sys. řízení ISM®

Technologie

Systém řízení Intelligent Spa Management ISM® vyvinutý v USSPA na základě bohatých zkušeností s výrobou spa přináší uživateli dosud nevídaný komfort.
ISM® nepřetržitě vyhodnocuje užívání spa a na základě získaných dat upravuje parametry jako jsou energetická úspornost, intenzita filtrace, ozonizace a další. Ve výsledku výrazně usnadňuje údržbu a zefektivňuje provoz. ISM® navíc uživateli přináší funkce nové generace, které jsou v oboru spa novinkou – např. průvodci, alarmy či analýza provozu.

Vzdálený přístup

Technologie

Ovládání Solitaira je možné integrovat do inteligentního řízení domu. Solitaire je připraven na vaše pokyny třeba i ze zahraniční cesty. Vaše lázeň tak může být připravena trvale nebo jen přesně tehdy, kdy si budete přát.
Vzdálený přístup k systému řízení Solitaira umožní navíc servisnímu oddělení reagovat dokonce dříve, než majitel sám vůbec zjistí potřebu servisu.

Individualizace

V budoucnosti se každý z nás ponese na vlně vlastní jedinečnosti

Solitaire se svou koncepcí dokonale přizpůsobí vašemu stylu bydlení či představám architekta, a stane se harmonickou součástí vašeho domova. Ještě nikdy nemohla spa tak souznít s výjimečností svého majitele jako nyní.

Opláštění PLATO z dílny autorů MOLO Architekti

Kompozice terasových pater plynule dovádí uživatele ke vstupu do spa a současně poskytuje prostor pro sezení a ležení v různých výškových úrovních.

Individualizace

Nadčasový černý tartan v kombinaci s velkoformátovými betonovými deskami s optickými vlákny. Světelný motiv inspirovaný prouděním vzduchu a vody nabízí iluzivní pohled skrze tvar a zobrazuje vlny, jejich pohyb a šíření.

Individualizace

Hmotově totožné řešení, díky jiným materiálům však naprostý originál. Nášlapy z přírodního dřeva Thermowood a bočnice z masivního opracovaného pískovce. Na pohled i na dotek působí jako hebký samet a otvírá prostor fantazii.

Barevné ladění

Individualizace

Barvu akrylátu, z něhož je vyrobena vnitřní část spa, lze vybrat přesně podle představ uživatele. Ještě více to platí pro části z materiálu Corian®. Tento materiál je dostupný v široké škále barev a odstínů. Kombinace akrylátu a Corianu umožňuje nepřeberné množství originálních barevných variant.

Vnější opláštění

Individualizace

Revoluční konstrukce Solitairu umožňuje prakticky neomezené možnosti ztvárnění opláštění. Tvar, materiál, barva, struktura – to vše se může téměř libovolně přizpůsobit vašim požadavkům.
Vybrat si můžete také exkluzivní řešení z dílny mladých architektů z ateliéru MOLO Architekti. Solitaire lze rovněž dodat v základní úpravě připravené pro další individuální zabudování a opláštění.

Design termokrytu

Individualizace

Zcela nový mechanismus otevírání spa umožňuje v dosud nevídané míře individuálně upravit i design krytu. Zvolit si můžete ze široké škály na termokrytech dosud nepoužívaných pohledových materiálů jako je třeba tartan či dřevo. K dispozici jsou vám navržená řešení designerů, opláštění krytu lze rovněž upravit na základě individuálního přání zákazníka, či jeho architekta.

Budoucnost není nic jiného než současnost, kterou si zatím nedokážeme představit