Pro architekty

Zavřít

Solitaire byl vytvořen nejen s ohledem na potřeby jeho uživatele, ale také s respektem k soudobé architektuře a očekáváním architektů. Váš klient díky Solitaire získá výjimečnou spa a ani Vy už nemusíte dělat ústupky a snižovat své nároky z pohledu architektury a designu.

Nechte Solitaire souznít nejen se svým majitelem, ale i s celým domem. Sestavte Solitaire přesně tak, aby zapadal do Vašich architektonických záměrů. Slaďte barvy akrylátu i materiálu Corian®, navrhněte takové opláštění, které přesně doplní či rozvine Váš projekt - ať už bude Solitaire samostatným prvkem nebo nedílnou součástí architektury domu. Vytvořte originál.

Zpracována je technická dokumentace a podklady s parametry,
které je třeba zohlednit při konstrukci originálního opláštění.
Jsme Vám k dispozici pro technické konzultace či jakékoli dotazy a doplnění. Neváhejte nás kontaktovat. label-kontakty.png

SOLITAIRE

provedení připravené k individuálnímu řešení opláštění

SOLITAIRE-PLATO

opláštění Plato autorů MOLO Architekti

 kota1.png  kota3.png
 kota2.png  kota4.png

Solitaire v této úpravě je možné opláštit originálním způsobem dle požadavků klienta nebo zabudovat do země. Originální opláštění dle projektu architekta klienta může provést USSPA (na základě individuální kalkulace) nebo dodavatel klienta. V každé případě je třeba dodržet technické požadavky na materiály (jejich hmotnost, nasákavost apod.) a konečné řešení musí být odsouhlaseno USSPA.

Solitaire s opláštěním Plato se dodává buď ve vyobrazené verzi a materiálech nebo v modifikacích na přání klienta, které jsou vždy předmětem individuální dohody a kalkulace. Možností originálních úprav je celá řada, od jiného vzoru grafiky prosvětlení betonů, přes jiné materiály, až po úpravy rozměrů.  Také v tomto případě platí, že úpravy je možné provádět pouze při dodržení technických parametrů.